تبلیغات
وب سایت متین 2 حنجره (معارفی) - دانلود آهنگ,آلبوم,موزیک ویدئو و فول آلبوم متین - بیوگرافی متین معارفی (متین 2 حنجره)
بهترین ترک آلبوم سرطان کدام است؟


» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بروز رسانی :
بیــوگرافی متیــن معــارفی (متین 2 حنجره)

نام : محمدمهدی
نام خانوادگی : معارفی

دوران کودکی متین با سختی های فراوان در یکی از محله های پایین شهر کرج سپری شد . او از اول به موسیقی علاقه بسیار شدیدی داشت تا اینکه این علاقه باعث شد تا شاگرد اول کلاسهای درس دیپلم را هم نتواند بگیرد و با فقر بسیاری که در زندگی اش وجود داشت از داشتن یک گیتار هم محروم بود .

تا اینکه مادرش با اینکه مخالف فعالیت متین در این کار بود در سن شانزده سالگی ساز مورده علاقه اش را خرید و در کلاس های آن شروع به کار کرد و کاملا از درس و تحصیل گریزان شد .

متین در تمام دوران زندگی اش انسان بسیار احساساتی بوده و تمام اصول زندگی اش بر این پایه بناست.

خلاصه اینکه با ضربات و شکستهای روحی فروانی که خورده بود در رشتهای که دنبال میکرد تبهر فراوان نشان داد و از جلسات چهارم و پنچم کلاس گیتار شروع به شعر و ملودی گفتن کرد اوایل متین یک حنجره داشت یعنی همان صدای نازکی که شما در کارهایش از او میشنوید . ولی با نکته سنجی استادش به نام هومن قاضی متوجه شد که میتواند بر روی صدای بمش کار کند تا صدای نازکش جذابیت بیشتری داشته باشد و اینکه به مرور زمان متین متوجه شد که صدای بمش با صدای نازکش زمین تا آسما ن فرق میکند و به این ترتیب در حال حاضر او را به عنوان متین دو حنجره میشناسند.

و او پس از سه آلبوم ساده با گیتار و کیبورد توانست با یک ترک به عنوان طناب دار (em) به بازار وارد شود.

اوایل کار او به خاطر سبک و نوع شعری که داشت سر و صدای زیادی نکرد ولی بعد از مدتی که متین کارهای به تو چه و مسافرا را به تنظیم کنندگی مهام به بازار عرضه کرد کم کم سبک او مورد بازدید مخاطبان بیشتری قرار گرفت تا اینکه متین آلبوم کامل خود را به بازار عرضه کرد.

او با تمام سختی هایی كه پشت سر گذاشت آهنگ آدامكهای غم زده را به بازار عرضه نمود ولی این آهنگ دچار دستبرد دوستانی از قبیل ... گردید كه بعدها مدعی هم شدند .

به گفته بعضی از افراد متین قادر به خواندن آهنگ 6و8 نیست ولی با آلبوم مشروب و با آهنگ ( اونی كه میخواستم ) اثبات كرد كه میتونه این جور آهنگ ها رو بخوانه.

در مورد سبک متین:

به گفته خود متین دو حنجره او دو شخصیت کاملا احساسی هستند که شخصیت اول (صدای بم) او انسان کاملا خشن و افسار گسیخته است ولی در مقابل او شخصیت دوم (صدای نازک) کاملا احساساتی و همیشه از عواطف میگوید.

موسیقی و مضمون آهنگهای متین تلفیقی است از بلک متال و راک که به گفته خودش راک شرقی نام دارد.:: مرتبط با: بیوگرافی ,
:: برچسب‌ها: بیوگرافی متین معارفی , متین معارفی , بیوگرافی متین 2 حنجره , بیوگرافی متین , سایت رسمی متین معارفی , وب سایت هواداران متین معارفی ((M2H , آهنگ جدید متین معارفی , آهنگ جدید متین 2 حنجره , فن پیج متین معارفی , آلبوم متین معارفی , آهنگ جدید , آلبوم جدید , عکس های جدید , دانلود آهنگ جدید متین 2 حنجره , فول آلبوم متین معارفی , فول آلبوم متین 2 حنجره , matin moarefi , matin 2 hanjareh ,
ن : MILAD
ت : یکشنبه 8 بهمن 1391